جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سرمایه گذاری

سرمایه گذاری:

سرمایه گذاری هوشمندانه کارکردن است نه سخت کارکردن. به این ترتیب می توان گفت: سرمایه گذاری یعنی سپرده گذاری، خرید یا فرآیندهای مشابه در کسب و کارها که بتوانند ارزش آفرینی کنند و در ازای سرمایه به آن سود بدهند.

 ما در اشکان زیست دارو خط مشی مناسب، برای سرمایه گذاری شمارا تدوین خواهیم کرد.

تدوین خط مشی سرمایه‌گذاری، شامل تعیین هدفهای سرمایه‌گذاری و مبلغ سرمایه‌گذاری است.

زیرا در استراتژی سرمایه‌گذاری ارتباط مثبتی بین ریسک و بازده وجود دارد سرمایه‌گذار نمی‌تواند، قاطعانه ادعا کند که در سرمایه‌گذاری بازده زیادی بدست می‌آید. آنچه که سرمایه‌گذار باید بداند این است که هدف وی در جهت حداکثر نمودن بازده با توجه به ریسک می‌باشد. هدفهای سرمایه‌گذاری باید بر حسب ریسک و بازده بیان شود. این مرحله در فرآیند سرمایه‌گذاری شامل دارایی‌های مختلف مالی‌ای است که باید در سبد سرمایه‌گذاری قرار گیرد. انتخاب دارایی‌های مالی بر اساس هدف‌ها‌ی سرمایه‌گذاری، مبلغ سرمایه‌گذاری و وضعیت مالیاتی سرمایه‌گذارخواهد.

ما در اشکان زیست دارو مفتخریم که پیشگام در توسعه فناوری های داروهای جدید هستیم، همچنین با طراحی و ایده پردازی خلاقانه در زمینه داروهای نوین از تولید تا عرضه در بازرهای جهانی ، همواره مورد اعتماد و اطمینان بزرگان صنعت دارویی بوده ایم.

ارائه طرح و اخذ مجوز محصولات نوین از سازمان غذا و دارو تا تولید محصول نهایی، و همچنین پشتیبانی جهت تامین و تولید مواد اولیه با بالاترین کیفیت بر اساس اصول ارزیابی تامین کنندگان از جمله خدمات ما برای سرمایه گذاری هرچه بهتر و مطمئن تر شما میباشد.

 

مطمئنا اعتماد به تجربه و سابقه شرکت اشکان زیست دارو پشتوانه ای برای موفقیت در سرمایه گذاریتان خواهد بود.

 

 

fa_IRPersian